Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Muntenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Duitse essenhouten (of ulmenhouten) fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met mahoniehouten binnenleven. Krimpnaad in deurtje, verder in goede staat 176x105x56cm.

Bibliotheek-trap
Resultaat: 200 EUR

Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G

Poppen commode
Resultaat: 200 EUR

Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.

Retro eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.

1-Deurs kast, Oostenrijk
Resultaat: 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Engels opzetkastje
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine opzetkastje ca. 1900 met messing Jugendstil beslag in goede staat 205x103x42cm.

Rolluik bureau
Resultaat: 200 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 met diverse lades (jncl. sleutel), S-model, 120x67x100cm. Cond.: G

Bronzen paar (Adam/Eva)
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.

Bronzen naakt
Resultaat: 200 EUR

Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.

Bronzen beeldje, leeuw
Resultaat: 200 EUR

Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.

Marmeren/Albast figuur
Resultaat: 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Bronzen beeld, paard met man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kraagvazen (1 set) met Japans tuindecor in goede staat 36,5xø15cm.

2 Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...

14 Delen capucijner serviesgoed
Resultaat: 200 EUR

Veertein delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (vaasdecor): 6x complete sets, 2 losse kopjes (2 kopje met chips) 5,5x11,5cm. Cond.: G

Kraak schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G

Ivoren corpus christie
Resultaat: 195 EUR

Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...

Horloge GG Livano
Resultaat: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm

Ooorhangers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Oorhangers GG 585/000 met goudtopaas en briljant. Oorstekers met een staafje waaraan een Goudtopaas zit met navette slijpsel, ø 14x7,3 mm. In het midden van de oorsteker zit een briljant 0.02ct. Lengt...