Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...
Grote vuurvergulde bronzen kolompendule ca. 1850 met plated/ zilverkleurige wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag "Pinard Alger" in zeer goede staat 49x27x15cm.
Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...
Zeldzaam 3-delig Black Forest klokkenstel ca. 1880, mooi gedetailleerd gesneden met 8-daags uurwerk met halfuurslag (zwarte woud). In goede staat (1 stukje gelijmd) 54cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...
Grote Franse bronzen vuurvergulde pronkpendule ca. 1850 met emaille cartouches en 8-daags gestempeld uurwerk met halfuurslag in goede originele staat 56cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Frans pendulestel ca. 1870 van roodmarmer en compositie metaal met 2 dekselcoupes (1 chip), pendule met voorstelling van een liggende dame met vogel op tak en putti. In goede staat met 8-daags uurwerk...
Bronzen 19e eeuwse empire pendule, verguld met engel en lyra ca. 1870 (2e periode) in goede originele staat 37x24x10cm.
Engelse 19e eeuwse staande klok met 8-daags uurwerk, dagaanduiding, secondenaanduiding (secondenwijzer mist). kast is origineel en beschilderd met Chinees decor in goede originele staat 225x53x25cm.
Grote albasten empire pendule ca. 1840 met vuurvergulde wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags uurwerk zonder slagwerk (lichte beschadigingen) 50x27x16cm. Cond.: R
Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.
Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.
Franse witmarmeren pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl (2e periode). Marmer in goede staat (minimale chip), vergulding smerig, deurtje uurwerk mist en 1 deel van ornamenten is gebroken maar wel erbi...
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.
Albasten klokkenstel 19e eeuw met kaarskandelaren in goede staat ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 40x28x13cm. en 45x18x17cm.
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G
Duitse kokekoeksklok ca. 1920 met kwartierslag en kwartel in goede staat 60cm.
Oude/antieke Duitse wandklok (schoolklok) met Lenzkirch uurwerk en halfuurslag op gongveer. Omlijsting gemoderniseerd en functies niet getest Cond.: R-G