Antieke walrus ivoren mes met gravering op de schede met voorstellingen van walrussen, eskimo, zeehond en ijsbeer ca. 1900 in goede staat 30cm.
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Twee antieke Chinese bewerkte cups, gemaakt van hoorn met decor van vleermuis en bloesemtak ca. 1900, tevens decor van figuren in landschap 7x13x10cm. en 5,5x15x12cm. Cond.: G
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Grote antieke briefopener met houten hoofd en ivoren lemmet 40cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren bewerkte tand, voorstellend omhoogklimmende figuren 32cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 14-15cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte slagtand, voorstellend een man met vaas op hoofd (beschadigd) 55cm. Cond.: R
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G