Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G
Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R
Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G
Ruurd Hallema (Munstergeleen 1954 - ), bronzen sculptuur op marmeren sokkel 20cm. Cond.: G
Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G
Loden fluitist uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 38cm. Cond.: G
Bronzen beeld van E. Villanis ca. 1900, getiteld "Farfall", montage op schouders achter mist 37cm. Cond.: R
Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G