Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Duitse Grunderzeit notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 85cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.
Deel van een klok met wekkeruurwerk ca. 1900 26x23x10cm. Cond.: G
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Duitse Kienzle houtgestoken wekker-barometer klok ca. 1900 in goede staat 69cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G