Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...
Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Twee grote antieke Duitse porseleinen reservistenpijpen: 1x Hannov. Dragonder Regiment No 16 Luneburg 1899 - 1902 en 1x Weilburg 1868 PH. Weber Treue Diensten. 1x Pijp gaaf en 1x uiteinde pijpenkopje ...
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Twee houten strik-wandlampen in Louis Seize stijl ca. 1900 (goudkleurig) 52cm. Cond.: G
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G