Collectie met 50 boeken over Twente met o.a: dialectkunde, atlas buitenplaatsen, De Haverzaten Land Leu en Leven, Herinneringen aan twente, Jan Jans landelijke bouwkunst etc. Zeer interessant kavel.
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor, boedhahoofd en flora in goede staat 60x70x20cm.
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Grote oude bewerkte messing lamp met 3 putti en guirlandes 2e helft 20e eeuw in goede staat 34x30x30cm.
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (27 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson kwikbuis is kapot. verder cond G 106x33x6cm.
Diverse jaargangen (3,5) Donald Duck stripboeken gebundeld in 7 boeken. Jaargangen 1956, 1957, 1958 (halve jaargang) en 1959. In redelijk tot goede staat 23x19x25cm.
Kopie van "Offizium der Madonna Vlaanderen om 1500" door Belser Faksimile. Boek met houder 22,5x15,5x6cm. Cond.: G
Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Bronzen pistool met gravering ca. 1800, mechanisme defect 18cm. Cond.: R-G
Bronzen trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en schroef mist 18,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.
Drie antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 17e eeuw met sierribben en stamper 7,5xø12cm. en 2x hoge vijzels met stampers 17e-18e eeuw 14,5xø16cm. en 17xø18,5cm. Cond.: G
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Houten beschilderde speelgoed kar ca. 1900 in goede staat 28x70x20cm. Cond.:G