Twee dienbladen: 1x koper 19e eeuws en 1x Jugendstil, keramieken met floraal decor ca. 1900, 55-57cm. Cond.: G
Prachtige houten met lederen akten koffer, gemerkt Presto met combinatieslot (notenhout) 2e helft 20e eeuw 9x38x50cm. Cond.: G
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker met geribbeld motief 37x11x62mm, in originele verpakking. Typenummer 84ERJ68 Cond R-G
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker, 35x14x 46 mm, met fraaie diagonale lijnbewerking. Typenummer A0AE87 In originele doos Cond G
Twaalf boeken geschreven door Violet le Duc o.a: Encyclopedia Medievale en Dictionaire L'Architecturte (antiquarisch) Francaise Cond.: G
Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse koperen emmers: 1x grote kopergenagelde hengselbak, 1x kleinere kopergenagelde hengselbak en 1x koperen bak met grepen 24-ø45cm. Cond.: G
Grote metalen toverlantaarn met diverse afbeeldingen op glas ca. 1930 in houten kist. Optica lens en electrisch, 11 kistje met diverse voorstellingen 39x69x25cm. Cond.: G
Oude decoratieve trechter-grammofoon 2e helft 20e eeuw (functies niet getest) 70x36x46cm. Cond.: G
Twee prachtige marmer met bronzen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø15cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen lampen in empire stijl, 2e helft 20e eeuw 42xø25cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw 25xø60cm. Cond.: G
Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x steigerend paard 10-15cm. Cond.: G