Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G
Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G
Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G
Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...
Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G
Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...
Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....
Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip en een karaf 15-37cm. Cond.: G