Antieke walrus ivoren mes met gravering op de schede met voorstellingen van walrussen, eskimo, zeehond en ijsbeer ca. 1900 in goede staat 30cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.
Antieke bewerkte ivoren figuur (met vogelbek) 32cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand, voorstellend omhoogklimmende figuren 32cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese bewerkte cups, gemaakt van hoorn met decor van vleermuis en bloesemtak ca. 1900, tevens decor van figuren in landschap 7x13x10cm. en 5,5x15x12cm. Cond.: G
Vier delen antieke ivoren tabakspijpjes: 3x voor sigaret en 1x tabakspijp in goede staat 9-23cm.
Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte slagtand, voorstellend een man met vaas op hoofd (beschadigd) 55cm. Cond.: R
Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 14-15cm. Cond.: G