Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire tafel op 3-spant poot met snijwerk in zeer goede staat 68xø100cm.
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Engelse eikenhouten draaibare bureaustoel ca. 1900 in goede originele staat 94x60x62cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Art Deco stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 150x90cm.
Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Oude Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 met bewerkte lades en vakverdeling achter schuine klep 101x77x41cm. Cond.: G
Twee Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe stoelen ca. 1870 met nappa-lederen bekleding in goede staat 96x53x43cm.
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.