v. de Smet (Belgische School), olieverf op linnen, hut van hooi 23x16cm. Cond.: G
Thronton 1899 (Engelse School), olieverf op linnen, kasteel met brug 97x64cm. Cond.: M
M. Hennawy ca. 1880, olieverf op linnen, verliefd stel bij rivier (gerestaureerd) 60x80cm. Cond.: R-G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M
Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G
Helge Sigvard Anderson 1913 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap kust 50x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met appels 50x40cm. Cond.: G
Monogram ca. 1880, olieverf op linnen, Duits landschap met beek (3 restauraties) 60x51cm. Cond.: R
B. Hansson - Boë (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 47x35cm. Cond.: G
E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G
Louise Hartman ca. 1940 (plakker), olieverf op linnen, Hollandse haven 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, lachende clown met trompet 61x50cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, dames aan de bar 39x30cm. Cond.: G
Klas Bergström (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 42x32cm. Cond.: G
Acht 19e eeuwse Chinese werken op rijstpapier (handgeschilderd), afbeelende ambachten (beschadigingen) 15,5x10cm. Cond.: R
C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G
van Monnick 1914 (later geschilderd), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x90cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Russische School) 90-er jaren, pastel op papier, stilleven met rozen en vaas 61x49cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.