Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 (Glanerbrug 1913 - 1996), nr 90/156, litho op papier, boerderij in de sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op paneel, nachtwaker 18x13cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
P.J. Wagemans ( Den Haag 1879 - 1955 ), olieverf op linnen, 't Kolkje Amsterdam Cond.: G
Fritz Mühlbrecht (Duitse School), olieverf op paneel, Berchtesgarden 69x50cm. Cond.: G