Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.
Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurflacon met zilveren (835/000) montuur en fraaie vierkante dop met gegraveerde gedreven ruitvormen. Onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca. 1870, H.: 12,5cm.
Glazen flacon met ruitslijpsel met zilveren voet, kraag en dop, 835/000. H. 16 x ø 7cm., Cond.:G
Antieke zeer fraaie zilveren 8-hoekige naaldenkoker voorzien van florale gravure, kleinkeur 835/000, MT: Jan Schijfsma Wuudsend/Sneek (1844-1884), 11x1,5cm.
Miniatuur zilveren "De Gouden Koets" met 6 paarden, man op de bok en man achterop, 835/000, ca. 83gr. 17x3x5,5cm. Cond.: G
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
6-Delig visbestek in cassette ca. 1920, gemerkt Catella. Handgrepen met ivoor-effect 23x18x4cm. Cond.: G