Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 162 EUR

Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G

Bronzen zittende boedha
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 28x23x14cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, ratten
Resultaat: 160 EUR

Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen

Loden figuur, Sterenburg
Resultaat: 160 EUR

Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.

Bronzen liggend naakt
Resultaat: 150 EUR

Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G

Bronzen naakt
Resultaat: 150 EUR

Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G

4 Bronzen plaquettes
Resultaat: 130 EUR

Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op boeken 21e eeuw met marmeren sokkel, gesigneerd Christiaan Marcchetti in goede staat 34cm.

Bronzen paard
Resultaat: 125 EUR

Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.

Bronzen sculptuur, modern
Resultaat: 120 EUR

Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G

Albasten buste
Resultaat: 110 EUR

Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R

Spekstenen hoofd
Resultaat: 110 EUR

Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G

Marmeren figuur
Resultaat: 110 EUR

Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G

Zeepstenen figuur
Resultaat: 100 EUR

Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.

Beeld, eend
Resultaat: 100 EUR

Grote oude plated bronzen eend 20e eeuw in goede staat 26x23x22cm.

Bronzen haan
Resultaat: 100 EUR

Oude bronzen gesigneerde haan op sokkel gemaakt door Gerard Overeen in 2000 (Voorthuizen 1944 - ). Mooie patina in goede staat 18cm. Cond.: G

Jongleur met hondje
Resultaat: 100 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G

Bronzen liggende panter
Resultaat: 95 EUR

Liggende bronzen panter in Art Deco stijl op marmeren voet 21e eeuw 13x25x12cm. Cond.: G

2 Sculpturen
Resultaat: 90 EUR

Twee moderne metalen gebronste figuren ca. 1990 (minimale chips marmer bij kleinere figuur) 15x5x5cm. en 23x20x5cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Resultaat: 90 EUR

Twee leuke Franse compositie metalen figuren ca. 1870, gesigneerd Doriot, voorstellend een mannelijke en vrouwelijke engel op houten voet. 46-19cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.

Loden plaquette
Resultaat: 85 EUR

Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G

Bronzen zwemmer
Resultaat: 85 EUR

Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G