Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren briefopener
Resultaat: 180 EUR

Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.

Bloemenschilderij
Resultaat: 180 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U

6 Kop en schotels
Resultaat: 180 EUR

6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf

Chinese vierkante siervaas
Resultaat: 180 EUR

Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje
Resultaat: 175 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 835/000, makerskeur is niet goed leesbaar, H:3,3cm. 20gr.

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 175 EUR

Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.

S. Naarden
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U

11 Oude porseleinen pijpen
Resultaat: 170 EUR

11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U

Stilleven
Resultaat: 165 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U

Ring met jade 14ct.
Resultaat: 160 EUR

Ring GG585/000, ø56mm.,bezet met jade, 9.6 gr.

Zilveren mosterdpothoudertje
Resultaat: 160 EUR

Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G

Oorstekers WG
Resultaat: 160 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder twee akoyaparels 6 en 8 mm.,en briljanten W/SI 0.22 ct.,L.28 mm.,7.6 gr.

Schilderij naar Constant Artz
Resultaat: 160 EUR

Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U

Grote bronzen staande lamp
Resultaat: 160 EUR

Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.

Zilveren Loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje 30gr, ca 4,5hx4x3cm

Omgeving Johannes Rosierse
Resultaat: 150 EUR

Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U

E.J.Ligtelijn
Resultaat: 150 EUR

Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U

Wierookvaatje
Resultaat: 150 EUR

Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Chesterfield voetenbank
Resultaat: 150 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Stoel, armleuning leer
Resultaat: 150 EUR

Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U

Stoel, armleuning leer
Resultaat: 150 EUR

Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U

Bruine kuipstoel
Resultaat: 150 EUR

Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U

Uittrektafel Tudorstijl
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U

Groot Indonesisch beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U

Carrousel messing vernikkeld
Resultaat: 150 EUR

Duitse carrousel messing vernikkeld. Speeldoos defect, niet gecontroleerd. H: 36cm. Ø17cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 150 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws, ø23,5cm.

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

Parel collier WG
Resultaat: 140 EUR

Akoya parel collier 3 rijig Slot WG 585/000. Zwarte akoyaparels 4 mm.,L.39 cm.

Ring met granaat 14ct.
Resultaat: 140 EUR

Ring GG585/000, ø61mm., bezet met een grote granaat.6 gr.

Friesche staartklok
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Gestoken naaitafeltje
Resultaat: 140 EUR

Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, 250x350cm.

Wit ladenkastje
Resultaat: 140 EUR

Witte ladenkast (antieklook), nieuwwaardig, 86x80x40cm. Cond.: U

Schaarstoel
Resultaat: 140 EUR

Massief eiken Dagobert fauteuil met veel snijwerk.

2 chinese borden
Resultaat: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 140 EUR

Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 135 EUR

Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm

Andries Verleur
Resultaat: 135 EUR

Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U

Armband
Resultaat: 130 EUR

Armband, sterling 925, Norway, L,19cm, 84.3 gr.

Gerard Cornelis Krol, Usselo
Resultaat: 130 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U

Ca. 30 pijlen en 3 bogen
Resultaat: 130 EUR

3 Bogen (begin 20e eeuw) met 30 oude pijlen, Cond.: G

Mysterieus klok olifant
Resultaat: 130 EUR

Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.

6 Kop en schotels
Resultaat: 130 EUR

6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.

Imari flacon met stop
Resultaat: 130 EUR

Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U

3 Borden Fam. Rose
Resultaat: 125 EUR

3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.

Ring GG
Resultaat: 120 EUR

Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.

Zilveren beker, verguld
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.

Kavel Robijnen
Resultaat: 120 EUR

Kavel Robijnen 3.08 ct. Garnitur 8 stenen, Siam zeer goede kleur (foto gelijk)

Olieverf op linnen
Resultaat: 120 EUR

Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U

2 Messing vazen
Resultaat: 120 EUR

2 Messing vazen met oren, ca. 1880, 32x23cm.

Pop A.M. 390
Resultaat: 120 EUR

Pop Armand Maseille (Germany 390 A.10.M.),met porseleinen hoofd ,originele kleertjes. H: 55cm.

Staartklok Hindelopen
Resultaat: 120 EUR

Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G

Kartelklok
Resultaat: 120 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.

Imari dekselpotje
Resultaat: 120 EUR

Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 120 EUR

6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.

J. de Vos, polderlandschap met vissers
Resultaat: 115 EUR

J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U

Grammofoon
Resultaat: 110 EUR

Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

Biedermeier bank
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G

2 x Bijzettafeltje
Resultaat: 110 EUR

2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 110 EUR

2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.

Romeinse oliekruik + mal
Resultaat: 110 EUR

Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø

Pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 100 EUR

Zilveren slagroomkom,160gr.

Parelsnoer
Resultaat: 100 EUR

Akoya kweekparel snoer,L. 40 cm.,Ø 7.5 mm.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 100 EUR

Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.

Diversen goud
Resultaat: 100 EUR

Diversen goud, 12.8 gr.

Kavel Robijnen
Resultaat: 100 EUR

Kavel Robijnen 2.56 ct., garnitur 7 stenen zeer goede kleur.foto gelijk

Tom Ancone, bloemen op vaas
Resultaat: 100 EUR

Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U

Rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R

Hundertwasser
Resultaat: 100 EUR

Hundertwasser, gemengde techniek.

J. v.d. Laan, rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U

Meindert Volkers
Resultaat: 100 EUR

Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U

Pieter Scheen, blauw
Resultaat: 100 EUR

Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G

Landschap met figuren
Resultaat: 100 EUR

Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G

Hageman, polderlandschap
Resultaat: 100 EUR

Gesig. J. Hageman, polderlandschap 50x70cm. Cond.: M

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 100 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Kaarsenstandaard 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U

Kerkbel
Resultaat: 100 EUR

Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U

2 Tuinleeuwen
Resultaat: 100 EUR

2 Tuinleeuwen van gegoten beton, 20e eeuw, 47x20x24cm. Cond.: U

2 Haardbokken
Resultaat: 100 EUR

2 Kapitale haardbokken, brons gegoten, ca. 1880, 57x33cm.

Grote bronzen wandluster
Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.

Grote regelateurklok
Resultaat: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Piano
Resultaat: 100 EUR

Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U

4-ladencommode
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900