Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G
Duitse Art Deco tegel in houten lijst met voorstelling van boerendame en boerenjongen, 27x27cm. Cond.: G
Bordje van het honderdjarige bestaan van het koningshuis 1813-1913. P.B. Delft. ø24cm.
Imari kaststel gem. Bareuther Waldsanen Bavaria. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw.
3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.
4 Porseleinen jaargetijden borden van de firma Koningszelt Bayer 199. Compleet met 4 certificaten boekjes. 20x20cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winterlandschap met figuren, 50x70cm. Cond.: G
7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G
Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.
3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G
Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U
6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G
Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G
2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
2 Witte moderne nachtkastjes ca. 10 jaar oud in goede staat, 50x65x43cm.
Japanse danseres in glazen vitrine met grote groene rok H:60cm.
Oude deurstopper in de vorm van een Orientaals beeld, voorstellende een man, 38x14x35cm.
5 Delen divers koperwerk o.a; 2 kleine koperen emmertjes, tabaksdoos, blaker en bordjes met initialen, Cond.: G
Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U
Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.
Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.
2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor