Zwarte gietijzeren kolenkit op 4 poten, fraai gietwerk met een hoofd van een dier, eind 20e eeuw, 55x37x32cm.
Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U
Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.
5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G
4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G
Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G
Paraplubak en kolenbak van gedreven koper, begin 20e eeuw, 54xØ24cm. en 42xØ22cm. Cond.: U
Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G
Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U
Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U
Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G
Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R
Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
2 Aziatische beeldjes van tropenhout. 1x vrouw, 1x buste van een vrouw. Cond.: G
2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Sieraden en sleutelkastje Tibetaans, met leer overtrokken en beschilderd met bloemen en insecten, eind 20e eeuw, 34x32x20cm.
Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
Antieke tinnen cilindervormige kruik met schroefdop, begin 1800, 30xØ10cm. Cond.: G
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U
Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm