7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.
2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm
Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U
Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.
Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
voorlezend met de hand voor de mond.Op de voe...
2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M
Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.
Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U
Uit hout gesneden beeld voorstellend een heilige figuur met Jezus Christus aan het kruis in de hand. Staand op een houten sokkel, 18e eeuw, 19xø9cm. Cond.: G
Afrikaans masker , voorstellend man met hoed met daarop 6 gezichten, 74x30x14cm. Cond.: R
Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.
Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
Grote Afrikaanse houten trom, bewerkt met 4 gezichten en ruitmotief, 103xø52cm. Cond.: G, vel bevat een scheur.
Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U
Chinees houten miniatuur praalwagen in showvitrine, ca. 1930.
Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U
Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
6 Religieuze beeldjes ca. 1900 van metaal compositie. O.a; Onze Lieve Heer, madonna met kind, Heilige Antonius, madonna met bijbel, zittende Heilige, 9-11cm.Cond.: G
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
Aardewerken keramisch beeld van een liggende labrador pup met bot, gemaakt door Sandra Brue 1989 USA, 23x42x22cm. Cond.: G
2 Art Deco boekensteunen van marmer met reigers van composiet, 14x12x8cm. Cond.: U
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)