7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.
Antiek Engels zilveren eierrekje 161gr op wieltjes, erg bijzonder. ca 6hx11.5x10cm
Zilveren roomstelletje met kannetje 8xØ5cm., suikerpot 5xØ9cm samen 139 gr alles staan op ovaal vormig verzilverd tablet.
Zilveren snavelkan 925/000, ca. 1910 gemerkt: Walker & Hall, H.:19cm. 340gr.
Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.
Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Antiek Hollands zilveren knottenkistje 100gr met romantische voorstellingen.H. 5x8x5 cm.
Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Antiek zilveren karafhouder 312gr met originele Boheems kristallen karaffen,(blauw) puntgaaf. Frankrijk ca 27hx21x10cm
4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G
Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.
Antiek zilveren pijpenwroeter 8gr met paard gedecoreerd, Hollands, 9cm
Zilveren doosje met bovenkant kokosnoot en gegraveerd, Holl. gekeurd. ø4.5cm
Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd, 37gr.
Antiek Hollands zilveren bonbonschaaltje 118gr, met de hand uitgezaagd, voorzien van 2 handvaten. Gemerkt VK.ca 6hx19x10
Decoratieve inktpot met zilveren dop. Hollands 1e helft 20e eeuw. H.:17cm.
Mooi Frans antiek zilveren snuifdoosje 835/000, mooi gegraveerd, sluit goed, mooi verzamelobject, 7x5x1,8cm. 85gr.
Antiek Engels zilveren zoutbakje 50gr Birmingham anno1898 met origineel blauw binnenbakje. ca 6hx10x5cm
Antieke zilveren zeer grote puntgave soeplepel 168gr, Holland ca 33cm
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm
Antieke zeer mooie Engels zilveren bonbonschaal 150gr met zilveren greep, rustend op een strakke voet. van zilverfabriek Walker & Hall Sheffield Engeland. ca 17hx16x10cm
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Zilveren Art-deco servies, Engeland Scheffield 1883 (3 delig),kan 652gr.,melk en suiker 298 gr.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm
12 Zilveren lepeltjes, 24gr heft van de lepel fijn gegrafeerd 8,5cm.
Zilveren koektrommel 800/000, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: Heinrich Bleyer Jr. H.:15cm. 765gr.
Schitterend gaaf Hollands zilveren 3-delig theeservies 835/000, maker Van Kempen 1911 (het roomkannetje is 1910). Grote kan: 14cm.