Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
Bijzondere aardewerken theepot in de vorm van een verfrommelde krant, ontwerper J. Mihalik, Mahler Art 4 By ERGO, ca. 1970, 27,5x16x10cm.
Kavel divers porselein o.a; 2 trekpotjes, 5 bordjes, beeldje van een kind, dekselpotje, theebusje etc.
Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G
Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...
1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.
6 Kristallen whiskeyglazen (10xø8cm.) met mooi slijpdecor, 6 kristallen borrelglaasjes (8xø4cm.) en een kristallen tafelbel (13,5xø6cm.)
2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G
6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.
3 Chinese loddereinflacons van persglas. handbeschilderd met figurendecor (2x) en bloemendecor (1x), 20e eeuw, ca. 9cm.
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G
Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.
Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.
Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G
Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U
Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.
Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G
Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.