E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R
Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G
13 Delen glaswerk. 1x Boheems gegraveerd schaaltje (blauw decor), 2 chipjes. 2x14cm. 1x Art Deco dekselschaal, 1 chip. 17xØ16cm. 1x dekselschaal Art Deco 12xØ19cm. . 10x glazen met goudrand. 5xØ10cm.
2 Toiletsets 1e helft 20e eeuw. 12 delig glaswerk waarvan 2 licht beschadigd. Cond.: G
Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
6 Aardewerken eierdopjes op schotel met schillenschaaltje omstreeks 1920
Meissen bord omstreeks 1900, met doorbroken rand, zwiebelmuster motief.
2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G