Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U
Albert Kleijn (Amsterdam), olieverf op paneel, improvisatie, 38x50cm. Cond.: U
C. Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, duinlandschap met schapen, 41x24cm. Cond.: U
Gerardus Westerman (1880 Leeuwarden - ), olieverf op linnen, ruiters in galop bij avond, 110x51cm. Cond.: U
Antal Berkes ( 1874 - 1938 Hongarije), dorpsgezicht met figuren, 32x19cm. Cond.: U
Eugene Joors (Burgerhout 1850 - 1910 Berchen), olieverf op linnen, stilleven met koper en fruit, 32x25cm. Cond.: U
Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U
Gesigneerd E. Berghuis (ca. 1900), olieverf op linnen in originele lijst, dorpsgezicht met vele figuren, 51x42cm. Cond.: U
Jacques Witjens (Den Haag 1881 - 1956 Argentinië), olieverf op linnen, boerenhoeve met boerin, 42x30cm. Cond.: U
Charles Swijncop (Brussel 1895 - 1970), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo, 38x46cm. Cond.: U
A. van de Schouw (1873-1946 Gouda), olieverf op linnen, havengezicht, 60x80cm. Cond.: M
Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U