03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

J.K.Leurs
Startprijs 1.100 EUR

Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U

Albert Kleijn
Startprijs 1.100 EUR

Albert Kleijn (Amsterdam), olieverf op paneel, improvisatie, 38x50cm. Cond.: U

C. Westerbeek
Startprijs 1.000 EUR

C. Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, duinlandschap met schapen, 41x24cm. Cond.: U

Gerard Westerman
Startprijs 1.000 EUR

Gerardus Westerman (1880 Leeuwarden - ), olieverf op linnen, ruiters in galop bij avond, 110x51cm. Cond.: U

Schilderij op paneel
Startprijs 1.000 EUR

Antal Berkes
Startprijs 950 EUR

Antal Berkes ( 1874 - 1938 Hongarije), dorpsgezicht met figuren, 32x19cm. Cond.: U

Eugene Joors
Startprijs 900 EUR

Eugene Joors (Burgerhout 1850 - 1910 Berchen), olieverf op linnen, stilleven met koper en fruit, 32x25cm. Cond.: U

J.J.H.v.Leeuwen terras
Resultaat: 900 EUR

C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR

Keizer
Startprijs 880 EUR

Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U

Schilderij, boer met koeien
Startprijs 850 EUR

Frank Schouten, olieverf op linnen, boer met koeien

Pablo Picasso
Startprijs 850 EUR

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 850 EUR

Corneille sculpture
Resultaat: 850 EUR

C.Westerbeek
Startprijs 800 EUR

H.C.C.Bogman
Startprijs 750 EUR

Schilderij, paardenaanspanning
Startprijs 750 EUR

Gesigneerd E. Berghuis (ca. 1900), olieverf op linnen in originele lijst, dorpsgezicht met vele figuren, 51x42cm. Cond.: U

Hermanus Jan Hendrik
Startprijs 650 EUR

Jac.Witjens
Startprijs 650 EUR

Jacques Witjens (Den Haag 1881 - 1956 Argentinië), olieverf op linnen, boerenhoeve met boerin, 42x30cm. Cond.: U

Charles Swijncop
Startprijs 650 EUR

Charles Swijncop (Brussel 1895 - 1970), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo, 38x46cm. Cond.: U

Willem Witjens, winterlandschap
Resultaat: 600 EUR

A. van de schouw, havengezicht
Startprijs 575 EUR

A. van de Schouw (1873-1946 Gouda), olieverf op linnen, havengezicht, 60x80cm. Cond.: M

Cor Noltee
Startprijs 550 EUR

Schilderij Samson en Dililah
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd Louise Boermeester, voorstellende Samson en Delilah, 110x110cm. Cond.: U