Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.
2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.
Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.
Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.
Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
Paar bronskleurige figuren ca. 1900.musiserende dame, gesign.Musique,Par Ranooulet.
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, eind 19e eeuw, H.:25cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen olifanten op marmeren sokkel, zeer fraai gestyleerd, eind 20e eeuw. 45x30x25cm.
Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Bronzen stier in heldhaftige houding op marmeren voet, eind 20e eeuw.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Mareau. H.: 42cm.
Groot terracotta figuur, voostellende biddende Jezus in kindertijd met bronskleurig gewaad.
Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.