Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
6 antieke Deens vergulde zilveren lepeltjes in originele doos. Met emaille aan de bovenkant, zeer apart.
Fraaie zilveren zoutstrooier/suikerstrooibus met leuke afbeeldingen 925/000 (iets beschadigd), 10xØ5,3cm. 88gr.
Antieke zilveren aspergetang 800e met vergulde binnenkant. 180gr. ca 24cm
Antiek zilveren bijbelslot 28gr. .Holland 18e eeuw. ca6.5x3.5cm
Zeer zware grote antieke zilveren schaal 596gr met groot hengsel. Rustend op een zilv. voet, mooi bewerkt puntgaaf. Frankrijk ca 25hx29øcm.
Antiek Hollandse grote zilveren flessenbak 100gr , mooi gegraveerd.met mahonie houten uitneembare boden ca 5hx16ø
Antiek zilveren tuittheezeefje 9gr, voor in de tuit van de theepot. Hollands ca 6x4.5cm
Antiek Hollandse zilveren sigaren/sigaretten standaard met gegraveerde motieven in het kristal. Rustend op een zilveren voet, staand op een ebbenhouten onderstel met ivoren bolpootjes. ca 18hx 12ø cm
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Antiek Hollands zilveren vaasje 19e eeuw (valse zilverkeurtekens 18e eeuw) 835/000, maker H.J. H:8,1cm. 32gr.
Antiek Engels zilveren trekpotje 835/000, Brimingham 1898, L:23,5cm. 267gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.
2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,
Antiek Hollands zilveren visschep 835/000 van de maker Leenderd van Voorst, mooi uitgezaagd, L:32cm., 152gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.
Hollands empire zilveren mosterdhouder 835/000, met blauw glazen binnenbakje, iets beschadigd.
Strakke Hollandse zilveren zoutstrooier met sjiek parelrandje, 835/000, met blauw glazen binnenbakje.
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
Zilveren besteksetje, vork en lepel 67gr in originele cassette. 17,5cm lang.
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.