oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. ,Cond:G. 77cm
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
Franse pendule met zittende man ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag (emaille wijzerplaat). Bevat haarscheuren en 1 pootje mist, 34cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G
Porseleinen zuilenklok ca. 1890 met musicerende figuren en putti voorstellingen (compositie metaal). Bevat wekkeruurwerk met seconden- en urenaanduiding, geheel in goede staat 46cm.
Prachtige kleine pendule met brocot visible 8-daags uurwerk, onyx kast en leeuw ca. 1880 (stil uurwerk) 36cm. Cond.: G
Driedelig Jugendstil klokkenstel ca. 1900 met decors van flora en figuren. Bronskleurige gepatineerd compositie metaal met wekkeruurwerk zonder slag (1 scheurtje achterkant) 29-43cm. Cond.: R-G
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...
Zeer grote prachtige mahoniehout fineer Kienzle Westminster regelateur (3 opwindgaten) met bandintarsia. Grote messing wijzerplaat en slinger met gongslag op 6 staven ca. 1930 85x46x20cm. Cond.: G
Romantische Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met koning, wapenschild, Franse lelie etc. Bevat mooie emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag 27x36x11cm. Cond.: G Met sleutel en sling...
19e eeuwseFranse gesigneerde reiswekker, C.Maurel A Paris Brevette medaille dor.met emaille wijzerplaat en messing kast, in zeer goede staat. Cond:G. 9x7x5 cm
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op bel en seconden aanduiding,+\- 1900 emaille wijzerplaat. Cond:G. 11x9,5x6 cm
Grote notenhouten Warmink tafelklok met gegraveerde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Bevat Westminster uurwerk met kwartierslag op 5 gongstaven 40cm. Cond.: G
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...
Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G
Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M
Handbeschilderde Hollandse friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met Hermle uurwerk, 120cm Cond:G
Oude mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, 2e helft 20e eeuw. 145cm Cond:G
Erg leuke pallisander met chroom Art Deco klok ca. 1930 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 27x30x13cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...
Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.