Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G
Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G
6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G
Aparte oude gesigneerde Chinese Yixing 6-kantige theepot in goede staat 8x19x12,5cm.
Kleinen oude Chinese trekpot met signatuur en tekst in goede staat 9x9xø8cm.
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gesigneerd en in goede staat 11,5x15,5xø8,5cm. Cond.: G
Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M