Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse vaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

Japans trekpotje
Startprijs 35 EUR

Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

7 Bierpullen
Startprijs 30 EUR

7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G

Koffieservies, zilver-overlay
Startprijs 40 EUR

Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G

KPM servies, Poland
Startprijs 300 EUR

KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...

3 Porseleinen kannen
Startprijs 40 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.

3 Kopjes, 2 schotels
Resultaat: 30 EUR

19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...

Meissen vaasje
Startprijs 350 EUR

Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R

Penselenvaas Fam Verte
Startprijs 65 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G

Pors. figuur, bronzen voet
Startprijs 35 EUR

Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G

6 Delen Duits steengoed
Startprijs 40 EUR

6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G

Chinees trekpotje
Startprijs 60 EUR

Aparte oude gesigneerde Chinese Yixing 6-kantige theepot in goede staat 8x19x12,5cm.

Chinees trekpotje, tekst
Startprijs 60 EUR

Kleinen oude Chinese trekpot met signatuur en tekst in goede staat 9x9xø8cm.

Chinees trekpotje, bloemen
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gesigneerd en in goede staat 11,5x15,5xø8,5cm. Cond.: G

Celadon trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.

Pors. theebus + lampenvoetje
Startprijs 20 EUR

Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G

Porseleinen dansend paar
Startprijs 40 EUR

Porseleinen dansend paar 2e helft 20e eeuw, kobaltblauw met goud 18cm. Cond.: G

2 Delen Frankenthal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M

Porseleinen edelman + vrouw
Startprijs 45 EUR

Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G