Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Schilderij, Grambrugge
Startprijs 900 EUR

J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 800 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

Schilderij, Jurres
Resultaat: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm

Sculptuur, Corneille
Startprijs 750 EUR

Sculptuur van Corneille, Nr 18/75. gemaakt van hout in de cobra stijl.68x53x16cm Cond:G

Schilderij, Christina Stoel
Resultaat: 750 EUR

Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.

Schilderij, Roosenboom
Resultaat: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 720 EUR

Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G

H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR

H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, W. v.d. Barck
Startprijs 700 EUR

W.v.d Burck omstreeks 1900, Russissche paardenspan in volle draf, olieverf op linnen. Cond:G 100x60 cm

Strandgezicht
Startprijs 700 EUR

Russisch Kyrillisch signatuur (20e eeuw), olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 50x28cm. Cond.: G

Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G

Romantisch schilderij, ongesigneerd
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R

A.C. van Noort, groot
Resultaat: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, landschap met ruiter te paard (oudere bedoeking) olieverf op linnen 75x60 Cond:R-G

C. v.d. Windt, boerderij
Startprijs 500 EUR

Chris van der Windt (1877-1952) Leiden, boerderij aan het water, aquarel op papier.Cond:G 37x20cm

Aquarel, Leon Senf
Resultaat: 550 EUR

Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G

Schilderij, Larense School
Startprijs 500 EUR

K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, J.G. van Luppen
Startprijs 500 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Schilderij, Y. Wenning
Startprijs 500 EUR

Ype Wenning, olieverf op linnen, landschap Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G

P.P. Schiedges
Resultaat: 500 EUR

Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G