Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G
Twee oude onduidelijk gesigneerde aquarellen Duitsland ca. 1930, 1x rozenstruik 18x15cm. (33x46cm. incl passpartout) en 1x landschap 24x33cm. (48x38cm. incl passpartout) Cond.: G
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G
Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G
Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G