Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, paneel
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, dame
Resultaat: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Schilderij
Startprijs 460 EUR

Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G

Bobeldijk
Startprijs 450 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Ikoon
Startprijs 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.

Ikoon
Startprijs 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.

Schilderij, Ritschie
Startprijs 450 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Startprijs 450 EUR

L.Voorwinde, stilleven met spelende poes, olieverf op linnen.Cond:G 60x80cm

Teixeira de Mattos
Startprijs 450 EUR

Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G

Aquarel, Edhard Koning
Resultaat: 1.200 EUR

Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startprijs 450 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

P.P. Schiedges
Startprijs 450 EUR

P.P. Schiedges (1860 - 1922 Den Haag), olieverf op linnen, paardenkar op landweg 48x33cm. Cond.: G

Schilderij, jongen
Startprijs 440 EUR

Heytman 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, jongens aan een meertje 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Startprijs 430 EUR

Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 320 EUR

J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 420 EUR

Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G

Piet van de Hem, 2 tekeningen
Startprijs 400 EUR

Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G

Schilderij, boten op meer
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Schilderij, ooievaar
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

Aquarel, v.d. Nat
Resultaat: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Schilderij, Cor Noltee
Startprijs 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

Willem Jilts Pol
Startprijs 400 EUR

Willem Jilts Pol (1905-1988) Indonesische vissersboten, olieverf op linnen. Cond:G 50x40cm

Schilderij, M. Krabbe
Startprijs 400 EUR

Maarten Krabbé 1941 (Laren 1908 - 2005), olieverf op linnen, stilleven met tulp 70x91cm. Cond.: G

H. Bellis, stilleven
Startprijs 380 EUR

H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G