Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
L.Voorwinde, stilleven met spelende poes, olieverf op linnen.Cond:G 60x80cm
Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G
P.P. Schiedges (1860 - 1922 Den Haag), olieverf op linnen, paardenkar op landweg 48x33cm. Cond.: G
Heytman 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, jongens aan een meertje 50x60cm. Cond.: G
Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G
Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Willem Jilts Pol (1905-1988) Indonesische vissersboten, olieverf op linnen. Cond:G 50x40cm
Maarten Krabbé 1941 (Laren 1908 - 2005), olieverf op linnen, stilleven met tulp 70x91cm. Cond.: G
H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G