Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband, div. edelstenen
Startprijs 1.000 EUR

Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...

Hanger GG
Resultaat: 600 EUR

Hanger GG 585/000. Sierlijke vermoedelijke Branbantse streekhanger voor tussen een collier bewerkt met filigrain, kleine hangertjes en stukjes jasseron. ca 6.85 gr ca 6x6 cm

Ring GG briljant
Startprijs 1.200 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten. Strakke rijring met een railzetting met 11 carree geslepen diamanten, totaal ca 1.5 crt TW/VSI. Oorspronkelijke verkoopprijs € 3750,-. ø 55 ca 5.1 gr Nieuw

Creolen GG briljant carree
Startprijs 325 EUR

Fijne creolen GG 585/000 met baquette geslepen diamanten. Fijne klapcreolen ovaal model met een rail bezet met diverse baquette geslepen diamanten, totaal ca 0.30 crt. ø 12x15 mm ca 2.7 gr

Collier GG parel briljant
Startprijs 350 EUR

Prachtig collier GG 585/000 met briljant en parel. Elegant Y-collier, palmierschakel ø 1.8 mm, met strakke ronde gladomzetting met een briljant, ca 0.025 crt, en onderaan de ketting zijn 2 grijze zoet...

Ring GG heren onyx
Startprijs 140 EUR

Ring GG 585/000 herenmodel met Onyx. Strakke herenring met in het midden een achtkantig geslepen Onyx, 14x11mm. ca 6,2 gr ø 66

Ring GG onyx briljant
Startprijs 100 EUR

Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50

Hanger GG tas
Startprijs 550 EUR

Hanger GG 585/000 met parelmoer en onyx. Hanger in de vorm van een tasje met aan de ene zijde parelmoer en aan de andere zijde onyx met ruitbewerking. ca 5.7 gr , grootte 35x22 mm Nieuw

Ring met jade
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 met jade. Ring met ovaal cabouchon geslepen jade, 16x12 mm. ca 4.9 gr ø 62

Collier, jade/parel
Startprijs 150 EUR

Collier van parels en jade. Collier met zoetwaterparels, versierd met granaatkralen met daartussen bloemkralen van jade. Bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting. lengte 75 cm

Armband Jade
Resultaat: 475 EUR

Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...

Collier GG opaal diamant
Startprijs 390 EUR

Collier met hanger GG 585/000 met opaal en diamant. Ronde hanger, entouragemodel met in het midden een wit opaal, ø 5 mm, voorzien van een rand met gele en fancy browm diamanten, ø hanger 9.5 mm. De h...

Oorstekers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Halve creolen GG 585/000 met geel topaas. Halve creolen, strak model, met per oorknop 4 princes geslepen topazen, 3,2x3,2 mm, totaal 1,44 crt, strak in het goud gezet. Breedte 4.6 mm, lengte 18 mm ca ...

Ring GG Opaal
Resultaat: 200 EUR

Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.

Hanger GG briljant
Resultaat: 100 EUR

Hanger en collier GG 585/000 met briljant. Fijn venetiaans collier met fijne solitair hanger met briljant, ca 0.15 crt. ca 2,5 gr lengte 42 cm

Ring GG briljant
Resultaat: 525 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Fraaie fantasie ring met 3 rijen voorzien van 19 briljanten in diverse maten, totaal ca 1,00 crt W VS Breedte 7,5 mm ca 3.95 gr Nieuwwaarde € 2400,- met certi...

Ring, saffier/brilj.
Startprijs 425 EUR

Ring GG 750/000 met briljant en saffier. Fraaie entourage ring met ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromheen een rand met 10 briljanten, totaal ca 0.50 crt. ø 52 ca 3.5 ...

Streekbroche GG
Resultaat: 160 EUR

Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr

Relatieringen GG Desiree
Startprijs 300 EUR

Relatieringen GG 585/000 met briljant. Set relatieringen, merk Desiree, mat/glimmend met een golvende lijn in het midden. De kleinste ring is bezet met 11 briljanten, totaal ca 0.22 crt. Breedte 4.5 m...

Relatieringen GG briljant
Startprijs 450 EUR

Prachtige royale GG 585/000 relatieringen met briljant. Volle ronde ringen, van ronddraad ø 3 en 4 mm, merk Aller Spanninga, met in de kleinste ring een soort WG schotel voorzien van een briljant gesl...

Ring Vuuropaal
Resultaat: 190 EUR

Ring 375/000 met vuuropaal. Mooie stevige ring met een ovaal gefacetteerde vuuropaal geplaatst op een bewerkte zetkast. Grootte kop van de ring 13x11.5 mm. ø 53/54 ca 5.8 gr

Hanger Art Nouveau GG
Startprijs 130 EUR

Hanger GG 585/000 met parels en aquamarijn. Peervormige hanger Art Nouveau met in het midden een ovale aquamarijn tussen bloemblaadjes, versierd met een rand met kleine pareltjes, grootte 11x23 mm. Be...

Armband GG
Startprijs 350 EUR

Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm Lengte 20 cm ca 16 gr

Choker Charisma
Startprijs 275 EUR

Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. Het middenstuk zit bevest...