Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Rodin
Resultaat: 300 EUR

Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Bronzen erotisch beeld
Resultaat: 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G

Bronzen mythologisch figuur
Startprijs 180 EUR

Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G

2 Bronzen hazewindhonden
Resultaat: 210 EUR

Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco buste
Startprijs 180 EUR

Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G

Beeld, jongentje
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen hertje
Startprijs 175 EUR

Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.

Bronzen Diana op zwijn
Startprijs 160 EUR

Grote bronzen Diana staand op wild zwijn 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Albert 48cm. Cond.: G

Beeld, edelman bij put
Startprijs 150 EUR

Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G

Bronzen Chinees paard
Resultaat: 180 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.

Vogel op marmeren voet
Resultaat: 180 EUR

Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 190 EUR

Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.

Bronzen stier
Startprijs 140 EUR

Spaanze bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 27x36x14cm.

Groot beeld
Startprijs 140 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm

Bronzen dame met vis
Startprijs 135 EUR

Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G

Houten beeldje, 17e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Houtgesneden figuur 17e-18e eeuw van figuur met hondje op houten console gemonteerd. Arm mist, bek hondje beschadigd en hand beschadigd, 18cm. Cond.: R

Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 120 EUR

Bronzen buste Peter Sommer(Duitse beeldhouwer) portret van Fricke op marmeren sokkel. 36x16x16 Cond:G

Sculptuur, H. Janzen
Startprijs 120 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 120 EUR

Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.

Beeld, "Le Travail"
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R

Bronzen pelikaan
Startprijs 120 EUR

Art Deco stijl bronzen pelikaan 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Eduard Bertiin 30x24x12cm. Cond.: G