Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.
gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: goed
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G