Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G
Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G
Modern brons 21e eeuw, voorstellend een dikke dame in balethouding op zwart marmeren voet 35cm. Cond.: G
Grote moderne bronzen danseres 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo 53cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G
Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G
Drie delen oud brons : 1x bronzen distel, gesigneerd Barth Berlin (Richard Barth 1929 Berlijn - ). 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen ei, gesigneerd A. Bucher (Andre Bücher 1924 - 2009), 1x stenen kunstwe...
Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.
Groot oud/antiek beeld door Jef Lambeaux (Antwerpen 1852 - 1908 Brussel), gemaakt van gips met bronskleurige patina. Voorstellend een naakt dansend paar in redelijke staat (duim af en duim gelijmd) 63...
Duits bronzen figuur van A. Schulze Engels met zwart marmeren voet (Duitsland) 20cm. Cond.: G
Museums kopie van een Egyptische farao van natuursteen 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Bronzen varkern 21e eeuw (naar Pompon) op marmeren voet 16x23x8cm. Cond.: G