Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G
Bronzen denker 21e eeuw (naar Rodin) op zwart marmeren voet 25cm. Cond.: G
Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G
Oude massief bronzen ram 20e eeuw, gesigneerd Marfosi Mato nr. 33/499, H.: 28cm. Cond.: G
Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G
Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.
Houtgesneden monnik ca. 1800 met restbeschildering (1 arm mist) 37cm. Cond.: R
Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G
Twee oude bronzen gesigneerde figuren: 1x olifant, gesigneerd Heag 1953 en 1x stier, gesigneerd Heag 1953 9-11cm. Cond.: G
Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G
Oude antieke Bokser op console van compositie metaal(arm gelijmd) 40cm Cond:R
Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G
Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm