Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande klok
Resultaat: 500 EUR

Oude originele Christiaan Huijgens Westminster klok, kwartierstand maandstand, en dagaanduiding, en wortelnoten kast, in goede staat 196cm

Klokkenman
Startprijs 150 EUR

Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G

Koekkoeks klok
Resultaat: 225 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 19e eeuw, met druivenrank decor en koekoekvogel, snijwerk in goede staat. 58cm Cond:G

Klok als polshorloge
Resultaat: 70 EUR

Oude messing wandklok in de vorm van een polshorloge met batterijfunctie, 70-er jaren Dugena in goede staat 75x14x4cm.

Miniatuur klokje
Startprijs 150 EUR

Miniatuur messing lantaarnklok ca. 1930 "Great Britain SMiths English Cooks Ltd." (veer zit vast) 17x8x7,5cm. Cond.: G

Stoel-schippertje
Startprijs 275 EUR

Kleine oude Friese stoelschippertjes wandklok, 20e eeuw in goede staat 50cm

Eikenhouten regelateur
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G

Regelateur
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse FSM regelateur omstreeks 1890 met noten kast en kroon( tollen mogelijk later) functies niet getest. Cond:R/G

Ingelegde lyra-klok
Startprijs 475 EUR

Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G

Vaaspendule
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G

Noten tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Grunderzeit met origineel pfeilkreuz uurwerk in goede origoinele staat CondG 49cm

Klok
Startprijs 80 EUR

Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R

Pendule trommelaars
Startprijs 900 EUR

Aparte antieke pendule omstreeks 1880, twee putti trommelaars met bekkens(compositiemetaal) koud beschilderd 35x30x14 Cond: G

Warmink tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.

Pendule, Josephine
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten Josephinische pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk in originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G

Pendule
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...

Friesche stoelklok
Startprijs 200 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Grote skeletklok
Resultaat: 450 EUR

Grote skeletklok met sneck en maanstand, messing met glazen stolp 2e helft 20e eeuw 46x31x21cm Cond:G

Klok
Resultaat: 190 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G

Junghans tafelklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

Wekker
Startprijs 90 EUR

Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G

Klokkast
Startprijs 90 EUR

Empire wortelnoten kolompendule kast ca. 1820, diverse fineerschades 43x25x13cm. Cond.: M

Regelateur
Startprijs 150 EUR

Grote oude handgestoken regelateur naar oud voorbeeld. 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast. 126cm Cond:G

Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR

Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.