Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groen onyx klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Onyx klok omstreeks 1870 met vergulde monturen, stil 8-daags uurwerk(naad in albast) in zeer goede staat 51cm.

Kleine ovale pendule
Startprijs 100 EUR

Kleine reiswekker van koper met emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw in goede staat, 7x5x6cm

Bim Bam klok
Resultaat: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Amerikaanse klok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse mahonyhouten gewichten regelateur omstreeks 1900 (minimale beschadigingen) 67x40x12 Cond:R/G

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal) in zeer goede staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm cond:G

Klokkenstel
Resultaat: 65 EUR

Zwaar bronzen klokkenstel 2e helft 20e eeuw in barokstijl met batterijfunctie 48-50cm. Cond.: G

Koperen pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G

Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR

Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G

Koekoeksklok
Resultaat: 35 EUR

Kleine oude Duitse Schwarzwald koekoeksklok gemerkt Hubert Herp Triberg Germany omstreeks 1920 48cm Cond:G

Koekoeksklok
Startprijs 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Regelateur
Resultaat: 80 EUR

Duitse notenhouten regelatuer ca. 1880 met zwart afgezet in goede staat (C.W. Fabrikmarke) 94cm.

Jugendstil staande klok
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG

Staartklokje
Startprijs 35 EUR

Kleine notenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 71cm

Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Friesse staartklok, met beschilderingen op de wijzerplaat en 5 extra vergulde sierstukken vvoor wijzerplaat, met gave eikenhouten kast en latere gegoten beelden. 140cm Con...

Regelateur
Startprijs 25 EUR

Kleine regulateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G

Olifantenpendule
Startprijs 750 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Klok, man met klok
Startprijs 80 EUR

Oude klok 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw die klok draagt 55 cm Cond:G

Houten tafelklok
Startprijs 20 EUR

Oude tafelklok omstreeks 1950 net eikenhouten kast in goede staat 21x23x11cm

Houten tafelklok
Resultaat: 30 EUR

Oude buffetklok omstreeks 1950 met Westminster kwartierslag in goede staat 22x52x13cm

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 375 EUR

antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.

Klok, 1-gewicht
Resultaat: 90 EUR

Antieke notenhouten regulateur met seconden aanduiding omstreeks 1880 gemerkt AG zonder slagwerk 110cm Cond:R

Regelateur
Resultaat: 45 EUR

Antieke regulateur omstreeks 1880 met notenhouten kast gemertkt F.M.S (aanpassingen) 85cm Cond:R

Porseleinen pendulestel
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse keramieken klokkenstel ongemerkt, waarschijnlijk Villeroy en Boch met florale decors 2e helft 20e eeuw 30-31cm Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 375 EUR

Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...