Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Getailleerde regelateur
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten regulateur 2e helft 20e eeuw gemerkt commodor in goede staat 80cm

Grote tafelklok
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten grote tefelklok Westminster, omstreeks 1950 in goede staat 52x15x22cm

Klokje als spaarpot
Startprijs 25 EUR

Oude wekkerklok met tinnenfront en spaarpot omstreeks 1950 17x16x5cm Cond:G

Bimbam klok
Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 in goede staat 75cm.

Salland klokje
Startprijs 40 EUR

Oude Warmink Sallander klok met bronzen monturen, maanstand en notenhouten kast, in goede staat 52cm

Art Deco pendule
Resultaat: 60 EUR

Oude Amsterdamse school stijl pendule met bronzen wijzerplaat en etiket Mundiklok, eikenhouten kast met pallisander belijnd en een Junghans uurwerk, geheel in goede originele staat 26,5x30x15cm

Pendule
Startprijs 170 EUR

Zwarte antieke pendule met landarbeider voorstelling omstreeks1880(getiteld Cantonnier) compositiemetaal met brons kleurige patina, en land op achtergrond, met origineel 8 daags uurwerk met halfuursla...

Zaagklok
Resultaat: 185 EUR

Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm

Reiswekker met bel
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse reiswekker met slagwerk op bel en seconden aanduiding,+\- 1900 emaille wijzerplaat. Cond:G. 11x9,5x6 cm

Mysterieus klokje
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm

Reiswekker met slinger
Startprijs 80 EUR

19e eeuwse Franse gesigneerde reiswekker, C.Maurel A Paris Brevette medaille dor.met emaille wijzerplaat en messing kast, in zeer goede staat. Cond:G. 9x7x5 cm

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G

Staand klokje
Startprijs 220 EUR

Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.

Figurenpendule ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...

Onyx pendule
Resultaat: 130 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G

Pendule met beeld
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

Comtoise
Startprijs 70 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm

Marmeren pendule
Resultaat: 40 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 125 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Zuilen pendule
Startprijs 200 EUR

Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G

Zwarte tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Startprijs 100 EUR

Driedelig Jugendstil klokkenstel ca. 1900 met decors van flora en figuren. Bronskleurige gepatineerd compositie metaal met wekkeruurwerk zonder slag (1 scheurtje achterkant) 29-43cm. Cond.: R-G