Grote 19e eeuwse messing vergulde neo gotische kandelaar, 94cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Zware antieke bronzen wandkandelaar ca. 1900 in barokstijl, 2-lichts electrisch 46x40x13cm. Cond.: G
Grote oude gietijzeren kerkelijke kaarskandelaar 20e eeuw in goede staat. 46x65x156 Cond:G
Antieke Oosterse 4-delige kandelaar, voorstellend een kraanvogel op schilpad 27cm. Cond.: G
Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.
Drie paar oude antieke kandelaren/wandlampen, 19e-20e eeuw. paar messing pianokandelaren, paar koperen pianokandelaren(harmonica systeem) paar wandlampen compositiemetaal. 20-24cm
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G
Messing hanglamp en wandlamp in barokstijl 20e eeuw 32-45cm Cond:G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G