Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm
Twee Jugendstil Duitse tinnen sierborden met vijvervoorstellingen ca. 1900, gesigneerd H. Baade. Glazen stenen in de ogen van de dieren (enkele missen) ø20cm. Cond.: R-G
Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.
Metaal gegoten schildersezel 20e eeuw in goede staat 58cm
Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met vogel en floraal decor. 46x20ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen dekselvazen met Foohonden en olifantenkoppen in zeer goede originele staat 33x14x12cm.
Chinees bronzen wierrookbrander 19e eeuws rondom bewerkt met hoofden en koppen van olifanten, in goede staat 32x20x18ø
Oude Chinese houtgesneden sculptuur met diverse bollen ineen, 1e helft 20e eeuw 26cm Cond:G