Bronzen Chinese trekpot met draken en paradijsvogel decor, 20e eeuw 11x15x11ø Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees brons: 1x tafelbel met tekst en gesigneerd, 1x zware vaas zonder bodem met tekst en tekens 21-25cm. Cond.:G
Chinees porseleinen schaal met bronzen voetstuk 19e eeuws met figuren en tuindecor, korf met bamboedecor 25x35,5ø Cond:G
Mahoniehouten Empire theekist 19e eeuw(2knopjes missen) verder in goede staat. 12x9,5x13cm Cond:G
Rosewood, 19e eeuws dekseldoosje met miniatuur damesportret op deksel(waarschijnlijk op ivoor geschilderd )9,5x15,5x9 in goede staat
Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...
Oude Japanse zwarte lak sieradenkist met parelmoer en figurendecor met benen gezichten 20e eeuw in goede staat 8x18x13cm.
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Antiek palisander houten theekistje met opschrift op de deksel en binnenzijde bekleed met glas en een los binnendeksel. Compleet met origineel slot met sleutel. 12x8x9.5cm
Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm Cond G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G
Neogotisch 19e eeuws religieus schilderij met goudbeschilderde eikenhouten lijst en Latijnse tekst, olieverf op paneel,in goede originele staat 106x51cm
Vergulde Weense messing dekseldoos 19e eeuw met schilderij achter glas, gesigneerd B.R. 3,5xø9,5cm.
Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G
Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm
Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende soorten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam met origineel lederen band en bronzen beslag en sluitwerk met diverse landkaarten. 14x28x43 Cond:R/G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R