Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire kraankan 2391
Empire kraankan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Parelmoer visitekaartenhouder 2011
Parelmoer visitekaartenhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Boekensteunen, zwijnen 2041
2 Boekensteunen, zwijnen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kerkkandelaar 2184
Kerkkandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stik-barometer 2247
Stik-barometer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Delen koperwerk 2263
4 Delen koperwerk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Delig Art Deco stel 2267
4 Delig Art Deco stel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Reservistenpijp 2293
Reservistenpijp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Opgezette dieren 2189
Opgezette dieren

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Telefoon 2026
Telefoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Perz. bekers + kan 2063
6 Perz. bekers + kan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beurs, 18e eeuw 2114
Beurs, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schooltas +hoedendoos 2159
Schooltas +hoedendoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kaarskandelaar 2171
Antieke kaarskandelaar

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoorn grammafoon 2204
Hoorn grammafoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Snijwerk 2228
Snijwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vier doosjes 2251
Vier doosjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Paardentuig spullen 3x 2305
Paardentuig spullen 3x

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Helm 2345
Helm

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp 2351
Tiffany stijl tafellamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kerk kandelaar 2168
Kerk kandelaar

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houtsnijwerk 2402
Houtsnijwerk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Metalen schildersezeltje 2062
Metalen schildersezeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Petroleum lamp 2129
Petroleum lamp

Resultaat:

70 EUR