Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Tinnen kandelaren 2102
2 Tinnen kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kanon 2143
Kanon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Delen Egypte 2257
4 Delen Egypte

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Scheerset 2331
Scheerset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hoedendoos 2259
Hoedendoos

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Koetslampen 2133
2 Koetslampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Koetslampen 2134
2 Koetslampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Koetslampen 2135
2 Koetslampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bentheimer bak 2216
Bentheimer bak

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Opgezette hond 2193
Opgezette hond

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaren, Mooren 2028
2 Bronzen kandelaren, Mooren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Boek 2088
Boek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hertevanger, 18e eeuw 2155
Hertevanger, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp, groot 2178
Tiffany stijl tafellamp, groot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp, groot 2281
Tiffany stijl tafellamp, groot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Koperen tangetjes 2380
3 Koperen tangetjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Zandstenen bollen 2219
2 Zandstenen bollen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5 Fotolijstjes 2261
5 Fotolijstjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke haardplaat 2118
Antieke haardplaat

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote kandelaar 2164
Grote kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gitaar 2202
Gitaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bentheimer bakje 2231
Bentheimer bakje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Thermometer 2244
Thermometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp putti 2280
Tiffany stijl tafellamp putti

Resultaat:

100 EUR