Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Borduurwerk, Chinees
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G

Chinees lakpaneel
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G

Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

Wijnkist Tibet, rood
Startprijs 30 EUR

Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.

4-Delige bureauset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 50xø65cm. Cond.: G

Kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192

2 Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

2 Koperen wijnkoelers
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G

Weegschaal + stoof
Startprijs 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G

5x Militaria
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Koperen pan en brasero
Resultaat: 50 EUR

Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G

2 Consoles
Startprijs 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

2 Goudweeg-sets
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R

Koperen samovaar
Startprijs 25 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Vat met teil
Startprijs 25 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Koperen theeketel
Startprijs 25 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Tabakspijpen
Resultaat: 25 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Grote tabakspijp
Startprijs 25 EUR

Grote antieke Duits porseleinen tabakspijp met handgeschilderd damesportret (deksel zit los) 127cm. Cond.: R-G

Weegschaal
Resultaat: 23 EUR

Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G

Dienblad + servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G