Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.
Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G
Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G
Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten 4-laden commode ca. 1820. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 97x103x49cm.
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm
Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196
Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm
Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.
Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.
Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm