Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een man met wandelstok 17cm. Cond.: G
Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een officier met wandelstok (stukje zwaard eraf, maar is er wel bij) 17cm. Cond.: R-G
Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R
Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...
Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...
Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G
Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...
Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G