Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, moeder met kind 6202
Beeld, moeder met kind

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bruin jade trekpotje 6248
Bruin jade trekpotje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pors. beeld, vrouw 6084
Pors. beeld, vrouw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Yixing potje, 19e eeuw 6341
Yixing potje, 19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Servies Rosenthal 6073
Servies Rosenthal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6233
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Imari bloempot 6017
Imari bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6044
Kang Xi bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wedgwood borden + peper/zout stel 6304
Wedgwood borden + peper/zout stel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Chinese trekpotjes 6083
3 Chinese trekpotjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Kop & Schotel 6030
6x Kop & Schotel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bord met zilveren beugel 6337
Bord met zilveren beugel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vleesschotel Chinees groot 6036
Vleesschotel Chinees groot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen Meissen 6055
3 Delen Meissen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kunstvaas 6287
Chinese kunstvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Kop & schotels, Chinees 6334
3 Kop & schotels, Chinees

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bord met zilveren beugel beugel 6339
Bord met zilveren beugel beugel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6380
Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Kang Xi schotels 6047
4 Kang Xi schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Porseleinen coupe 6059
Porseleinen coupe

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Jade boedha 6294
Jade boedha

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bord met zilveren beugel 6340
Bord met zilveren beugel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Delen Chin. porselein 6296
4 Delen Chin. porselein

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Keramieken wandtegel 6391
Keramieken wandtegel

Resultaat:

115 EUR