Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Startprijs 650 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Chinees beeld
Resultaat: 1.700 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm

10 kop en 11 schotel
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

2 Kommen, blauw/wit
Startprijs 700 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen 16e 17e eeuws, beide met vogel in de natuur decor met geschulpte rand( lichte glazuurschade, 1 haarscheurtje) 4,5x14,3cm 5x 14,8ø Cond:G

Wit Chinees beeld op console
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R

2 Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

2 Blauwe vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm

Vleesschotel Chinees klein
Resultaat: 70 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met kustplaats decor, in zeer goede staat. 27x20cm

Chinees miniatuur trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G

Vaas vrouw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)

Yixing theepotje
Resultaat: 375 EUR

Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met dorpsgezicht in bergendecor, blauw-wit 41,5x21,5ø ca 1900 Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G