Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, vrouw
Startprijs 420 EUR

Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Startprijs 650 EUR

Max Carlier 1872-1938 Belgische school, boerne vrouw met bloemen, melk en fruit, olieverf op paneel 54x39cm Cond:G

Schilderij, Beerten
Startprijs 200 EUR

Staf Beerten Beverlo 1930, verliefden olieverf op paneel 16x28cm Cond:G

Schilderij, G. Majewicz
Startprijs 100 EUR

G. Majewicz 1897-1973 herenportret olieverf op paneel 35x28 Cond:G

Schilderij, Ton Ankoné
Resultaat: 75 EUR

Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

J.C. Vaarberg
Startprijs 750 EUR

J.C. Vaarberg 1850. Weesp 1825- 1871 Amsterdam, moeder met kind op tuinbank olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Schilderij, ooievaar
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startprijs 300 EUR

Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110 Cond:G

Tonnie Voorn
Startprijs 100 EUR

Tonnie VOorn 1957, acryl op linnen, fantasiefiguur 50x60cm. Cond.: G

Bobeldijk
Resultaat: 400 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Heyboer, kip
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer, spetterkip , olieverf op paneel 73x63cm Cond:G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G

Wim van Norden
Startprijs 300 EUR

Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G

A de la Riviere
Startprijs 350 EUR

Riviere omstreeks 1920, politie voert man af, olieverf op linnen 25x35 Cond:G

Schilderij, Cor Noltee
Startprijs 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startprijs 400 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, huisje met wagen
Startprijs 190 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 huis anno 1654 in bos met koets, olieverf op linnen 70x80 Cond:R

Schilderij, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Rotterdamse haven, olieverf op linnen, 50x66cm Cond:G

Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.

Paul Hoebbe Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Verso Paul Hoebbé 20e eeuw, olieverf op linnen, icoon met heiligen 37x60cm. Cond.: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Ikoon ca. 1900 Rusland, drie koningen met tekst (lichte beschadigingen) 30x22,5x2cm. Cond.: R-G

Ikoon, Jezus
Startprijs 80 EUR

Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G