Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hanger zilver bloedkoraal 235
Hanger zilver bloedkoraal

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oorstekers GG robijn 463
Oorstekers GG robijn

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Collier met kruis 101
Collier met kruis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koordcollier GG 133
Koordcollier GG

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Ringen goud 257
2 Ringen goud

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Parelcollier multicolour 387
Parelcollier multicolour

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Ring GG Briljant Saffier 460
Ring GG Briljant Saffier

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Collier parels 488
Collier parels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hanger GG barnsteen 505
Hanger GG barnsteen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 688
Gouden oorhangers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hanger Art Nouveau GG 702
Hanger Art Nouveau GG

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 706
Ring GG briljant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hanger 103
Hanger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Ivoren armbanden 286
2 Ivoren armbanden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee ringen GG 377
Twee ringen GG

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oorstekers GG briljant 459
Oorstekers GG briljant

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Verguld zakhorloge 631
Verguld zakhorloge

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden broche 657
Gouden broche

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bloedkoraal 51
Bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oorknoppen GG smaragd 59
Oorknoppen GG smaragd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Collier zilver 308
Collier zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ring GG robijn briljant 476
Ring GG robijn briljant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oorknoppen GG Blauw topaas 504
Oorknoppen GG Blauw topaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 695
Ring GG briljant

Resultaat:

80 EUR